Günlük burç yorumları (15 Ağustos 2022)

Astrolog Murat İpek'ten 15 Ağustos 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…Ay, Koç burcuna geçti. Aceleci ve dürtüsel davranabilirsiniz. Ani kararlar almamakta fayda var. (MURAT İPEK / [email protected])Koç En iyi olmayı hedeflediğiniz alanlarda rahatlıkla boy gösterebilirsiniz. Olduğunuz gibi davranmak her zamankinden cazip gelebilir.Boğa İçsel muhakemede kendinizi haklı çıkaracağınız sebepler bulabilir, objektif olmakta zorlanabilirsiniz.İkizler Arkadaşlarınız için girişken tavırlar gösterebilir, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz faaliyetlerde bulunabilirsiniz.Yengeç Kariyer hayatında öncülük edeceğiniz gelişmeler olabilir, kadınların desteğini alacağınız durumlar olabilir.Aslan Duygu ve fikir paylaşımlarında ölçülü olmaya dikkat. Fanatizme varan inançlar söz konusu olabilir.Başak Finansal kaynakları dengelemek adına basit hesaplar yapmamız ve yeni kararlar almanız gerekebilir.Terazi Ortaklarınız veya eşinizle hareket ve mücadele gerektiren çalışmalarda bulunabilirsiniz.Akrep İş hayatında yoğun ve aktif bir rol üstlenebilirsiniz. Tarzınızı başkalarına kolayca yansıtma potansiyeline sahip olabilirsiniz.Yay Heyecan için risk almaya meyilli olabilirsiniz. Hareket gerektiren her aktivite ilginizi çekebilir.Oğlak Aile içi dengeleri bozup yeniden inşa etmeye istekli olabilirsiniz. Yapıcı bir tutum izlemekte yarar var tabi.Kova Daha önce gidilmemiş yerleri gezip görebilir, yeni insanlarla tanışacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz.Balık Kendi değerinizi ortaya koymak için hırslı hissedebilirsiniz. Ben diyebilmek için şans sizden yana

Günlük burç yorumları (15 Ağustos 2022)
Günlük burç yorumları (15 Ağustos 2022)

Astrolog Murat İpek'ten 15 Ağustos 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Koç burcuna geçti. Aceleci ve dürtüsel davranabilirsiniz. Ani kararlar almamakta fayda var. (MURAT İPEK / [email protected])
Koç En iyi olmayı hedeflediğiniz alanlarda rahatlıkla boy gösterebilirsiniz. Olduğunuz gibi davranmak her zamankinden cazip gelebilir.
Boğa İçsel muhakemede kendinizi haklı çıkaracağınız sebepler bulabilir, objektif olmakta zorlanabilirsiniz.
İkizler Arkadaşlarınız için girişken tavırlar gösterebilir, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz faaliyetlerde bulunabilirsiniz.
Yengeç Kariyer hayatında öncülük edeceğiniz gelişmeler olabilir, kadınların desteğini alacağınız durumlar olabilir.
Aslan Duygu ve fikir paylaşımlarında ölçülü olmaya dikkat. Fanatizme varan inançlar söz konusu olabilir.
Başak Finansal kaynakları dengelemek adına basit hesaplar yapmamız ve yeni kararlar almanız gerekebilir.
Terazi Ortaklarınız veya eşinizle hareket ve mücadele gerektiren çalışmalarda bulunabilirsiniz.
Akrep İş hayatında yoğun ve aktif bir rol üstlenebilirsiniz. Tarzınızı başkalarına kolayca yansıtma potansiyeline sahip olabilirsiniz.
Yay Heyecan için risk almaya meyilli olabilirsiniz. Hareket gerektiren her aktivite ilginizi çekebilir.
Oğlak Aile içi dengeleri bozup yeniden inşa etmeye istekli olabilirsiniz. Yapıcı bir tutum izlemekte yarar var tabi.
Kova Daha önce gidilmemiş yerleri gezip görebilir, yeni insanlarla tanışacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz.
Balık Kendi değerinizi ortaya koymak için hırslı hissedebilirsiniz. Ben diyebilmek için şans sizden yana