PS Plus Aralık 2020 Oyunları Sızdırıldı!


PS Plus Aralık 2020 Oyunları – Pek çok PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcısı, önümüzdeki ay hangi oyunların ücretsiz olarak dağıtılacağını merak ederken PlayStation Plus Aralık 2020 Oyunları sızdırıldı. İşte konu hakkında merak edilen tüm detaylar!

İlginizi Çekebilir: PS5 Aldı Kutudan Pilavlık Bulgur Çıktı

PS Plus Aralık 2020 Oyunları
Önümüzdeki aydan itibaren PS Plus’ın 2020 macerası son bulacak ve tamamen yeni bir seneye giriş yapacağız. Bu noktada son sızıntılar, şirketin güzel bir kapanış yapmaya hazırlandığını işaret ediyor. Bazı yeni sızıntılarla birlikte PS Plus Aralık 2020 Ücretsiz Oyunları ortaya çıkmış olabilir.

1- Far Cry 5
Ödüllü serinin son sürümünde Far Cry Amerika’ya geliyor.
Montana’nın Umut Kasabasına hoş geldin. Burası özgür ve cesur insanların şehri fakat aynı zamanda Cennetin Kapısı adlı kıyamet tarikatının da merkezi. Tarikatın lideri Joseph Seed ve kardeşleri olan Müjdeciler’e karşı sesini yükselt ve kasabayı özgürleştirecek bir direnişin kıvılcımını çak.
ÖLÜMCÜL BİR TARİKATA KARŞI SAVAŞ
Özgür Umut Kasabasında tek başına veya koop modunda oyna. Kendi ordunu kur, tarikata karşı savaş.
MİSİLLEMELER DÜNYASI
Tarikata acımasızca saldır, fakat Joseph Seed ve müritlerinin gazabından sakın.
DİNAMİK ARAÇLAR
Efsanevi spor arabaların, ATV motorların, uçakların, ve diğer araçların dümenine geç, tarikat ile müthiş savaşlara tutuş.

2- Gran Turismo Sport
Türü tanımlayan motor yarış deneyimi geri döndü ve PS4’te hiç olmadığı kadar iyi.
• Gerçek hayata yakın grafikleriyle en gerçekçi görünen otomobilleri deneyim edin.
• Özel prototiplerden gerçek yarış motor dünyasındaki en iyilerine kadar dünyanın en hızlı ve en beğenilen 140 aracını sürün.
• Efsanevi Nürburgring ve Tokyo Expressway dâhil olmak üzere 19 farklı pist ve bölgede yarışın.
YARIŞTA YENİ STANDART
• Dünyanın ilk ve tek resmî FIA Online Şampiyonası – ülkeniz için ya da sevdiğiniz otomobil üreticisi için yarışın.
• Yeni fizik motoru ve gerçekçi yol tutuş özelliği, hem yeni hem de tecrübeli oyunculara uygun bir sürüş deneyimi sunuyor.
• Yaş, bölge ve sürüş stili arasında birden fazla kısımda farklı yeteneklere sahip sürücüler, çevrimiçi müsabaka heyecanını deneyim edebilecek.

İlginizi Çekebilir: PS Plus’ın Bu Sene Verdiği Tüm Oyunlar Ve Değerleri

PlayStation Plus (PS Plus) Ne İşe Yarıyor?
PS   Plus  abonesi olan oyuncular bu aboneliğe özel olarak çevrim içi çok oyunculu oyun oynama, özel indirimlerden faydalanma, her ay ücretsiz oyun elde etme gibi pek çok ayrıcalığa sahip oluyor.
PlayStation 4 ile birlikte çevrim içi oyunların oynanması PS Plus aboneliğine bağlı olarak gerçekleştiğinden çevrim içi oyun oynamak isteyen oyuncuların bu aboneliğe sahip olması gerekiyor.
Bununla birlikte abonelerin büyük ve özel indirimlerden faydalanma fırsatları da bulunuyor. Bu fırsatlar ve indirimler oyunlarda, eklentilerde ve ön siparişlerde geçerli oluyor.
Son olarak hepinizin de bildiği gibi her ay indirebileceğiniz iki adet PS4 oyununu da bu abonelikle birlikte elde etmiş oluyorsunuz. Bu oyunlara abone olduğunuz süreç boyunca erişebilmeniz mümkün.

İlginizi Çekebilir: 390 TL’e Xbox Series X mi Olur?

Peki siz bu iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce PlayStation Plus Aralık 2020 döneminde hangi oyunlar ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor olabilir? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.
Yazı PS Plus Aralık 2020 Oyunları Sızdırıldı! ilk önce burada göründü Turuncu Levye .

En çok okunanlar