Yeni Başlayanlar için Minimum Viable Product (MVP) Nedir? Neden Önemlidir?

Yeni başlayanlar dünyasında, ürününüze çok fazla zaman ve para yatırmadan önce bir Minimum Viable Product (MVP) yayınlamak çok yaygındır. Daha önce bir startupta çalışma deneyiminiz olduysa, hali hazırda bir startupta çalışıyorsanız, bir girişiminiz varsa ya da ileride girişimci olmak istiyorsanız bu terime aşina olduğunuzu sanıyorum. Startuplar doğası gereği kaotiktir, ancak içinde barındırdığı çok temel bazı […] Yeni Başlayanlar için Minimum Viable Product (MVP) Nedir? Neden Önemlidir? yazısı ilk önce Ideallyfree üzerinde ortaya çıktı.

Yeni Başlayanlar için Minimum Viable Product (MVP) Nedir? Neden Önemlidir?

Yeni başlayanlar dünyasında, ürününüze çok fazla zaman ve para yatırmadan önce bir Minimum Viable Product (MVP) yayınlamak çok yaygındır. Daha önce bir startupta çalışma deneyiminiz olduysa, hali hazırda bir startupta çalışıyorsanız, bir girişiminiz varsa ya da ileride girişimci olmak istiyorsanız bu terime aşina olduğunuzu sanıyorum. Startuplar doğası gereği kaotiktir, ancak içinde barındırdığı çok temel bazı […]

Yeni Başlayanlar için Minimum Viable Product (MVP) Nedir? Neden Önemlidir? yazısı ilk önce Ideallyfree üzerinde ortaya çıktı.